کاغذ دیواری سه بعدی2018-11-08T18:01:37+00:00

کاغذ دیواری سه بعدی

بازدید رایگان در اسرع وقت همراه با ارائه آلبوم های کاغذ دیواری و پوستر 

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS110

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS111

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS112

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS113

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS114

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی PS115

بازدید رایگان در اسرع وقت همراه با ارائه آلبوم های کاغذ دیواری و پوستر 

کاغذ دیواری سه بعدی :

کاغذهای دیواری سه بعدی جزو عناصر مدرن و تکنولوزی جدید دکوراسیون داخلی محسوب میشود . باتوجه به خصوصیت سادگی در اجرا و کیفیت بالای پوسترها سه بعدی ، بر این مبنا مصرف کنندگان نظر به ابعاد دیوار و متناسب با نوع کاربری میتوانند از میان بیش از صدها طرح پیشنهادی آریودکور ، باتوجه به سلیقه خود برترین طرح را انتخاب نمایند . این نوع از کاغذ دیواری میتواند مکمل بصری بسیار شکیلی با کاغذ دیواری پذیرایی باشد . همچنین مکمل بسیار بروز و زیبایی برای کاغذ دیواری اتاق خواب و کاغذ دیواری اتاق کودک میباشد . ضمن اینکه این پوسترهای سه بعدی قابل شستشو و تمیز شدن میباشد .

تنوع طرحهای کاغذ دیواری سه بعدی :

پوسترهای دیواری سه بعدی در طرحهای مختلفی و بیشماری وجود دارد و از نظر طراحان دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری پشت میز تلویزیون و کاغذ دیواری پشت میز ال ای دی میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پذیرایی داشته باشد و منجر یه ایجاد فضاهای منحصر به فرد و متمایزی میگردد .

  • پوستر دیواری سه بعدی تنوع بالایی دارد :
  • طرح سنتی
  • طرح کلاسیک
  • طرح مدرن
  • طرح اشکال هندسی

علاوه بر اینکه پوستر سه بعدی در چندین ابعاد مشخص و تعریف شده در بازار وجود دارد ، امکان سفارش برای چاپ و تولید ، برای هر ابعادی و اندازه ای هم وجود دارد و در این راستا گروه مهندسین آریودکور طرحهای با رزولیشن و کیفیت بالایی را ارائه مینماید . همچنین مصرف کنندگان میتوانند طرحهای خاص مد نظر خود را جهت تهیه پوستر سه بعدی ارائه نمایند . کاغذهای پاستل ، کتان ، فیبرو و چرم  و ….. جزو کاغذهایی هستند که میتوان پوسترها را بر روی آنها چاپ کرد .

جهت انتخاب عکس و طرح مورد نظرتان اصلا  نگران نباشید ، ما در اسرع وقت بروزترین و برترین آلبومهای کاغذ دیواری خود را در محل پروژه شما در اختیار قرار میدهیم و برای ایجاد محیطی زیبنده شما به شما مشاوره خواهیم داد .

This website uses cookies and third party services. Ok